• Неодамнешно
Женски Нејасни Влечки Со Отворени Прсти Пријатни Кадифен Руно Топли Чевли Внатрешни Надворешни Влечки
zoom_in

Женски Нејасни Влечки Со Отворени Прсти Пријатни Кадифен Руно Топли Чевли Внатрешни Надворешни Влечки

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пикадинис Женски Нејасни Влечки За Куќи Со Отворени Прсти Пријатни Кадифени Топли Чевли Од Руно Внатрешни Надворешни Влечки гумен ѓон. Материјал : Полиестер и меко крзнено крзно, облога од руно. Лесен, дише и топлина. Меко Крзнено Вештачко Крзно Горниот Плус нејасна постава женски влечки, изработени од меки горно вештачко крзно, дизајн со отворени прсти, одржувајќи ги стапалата топли и удобни сите денови. Затворање со лизгање, лесно се става/исклучува и ги штити стапалата одumn до пролет. Нелизгачка и издржлива гумена влечка од среден ѓон, перница со мемориска пена со висока густина ги прави овие кадифени влечки меки и флексибилни, носливи и пријатни, совршени за внатрешни и надворешни простории, намалувајќи го ризикот од лизгање и паѓање на различни површини како дрво, подот во спалната соба и така натаму. Топли домашни влечки, кадифени крзнени влечки од мемориска пена во моден стил, симпатични и елегантни. Одлично за носење за време на студеното време на витнер. Како дебели и топли влечки, одличен подарок за вашето семејство и пријатели. Овие женски зимски влечки со отворени прсти комбинираат класичен стил на бои со дизајн на кадифен јака, може добро да се совпадне со вашето секојдневно носење, совршено погодно за жени кои носат куќа, канцеларија, хотел, двор, градина и сл. Тоа е одличен избор за вашите најблиски.

Избор на купувачи..