• Неодамнешно
иопко Маици За Жени Женски В - Вратот Печатени Со Долг Ракав Врвот Камис Блуза Врвови Жени Врвови
zoom_in

иопко Маици За Жени Женски В - Вратот Печатени Со Долг Ракав Врвот Камис Блуза Врвови Жени Врвови

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени. €Стил€Летните лабави кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење.75 "= = ракав : 58cm/22. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : .17 "= = = Ракав : 54cm/21.94 "= = Рамо : 38см/14.

Избор на купувачи..