• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Секојдневен Принт Тркалезен Ракав За Вратот Половина Ракав Шифон Шал Кардиган Два Комплети Жени Со Жолт Фустан На Отворено
zoom_in

Летни Фустани За Жени Секојдневен Принт Тркалезен Ракав За Вратот Половина Ракав Шифон Шал Кардиган Два Комплети Жени Со Жолт

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Пролет/Лето/Aut. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Кардиган Ракав : Половина Ракав. Деколте : Кружен врат. Должина На Фустан : Долго. Декорација : Кардиган. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 Х Фустан + 1 Х кардиганизирачка табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Фустан Биста : 89см/35.04" Должина На Фустан : 108см/42.52" Кардиган Биста : 98см/38.58" Кардиган Рамо : 39см/15.35" Кардиган Ракав : 37.5 см/14.76" Кардиган Должина : 106см/41.73"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Фустан биста : 94СМ/37.01" должина на фустан : 109.5 см/43.11" кардиган биста : 103см/40.55" кардиган рамо : 40см/15.75" кардиган ракав : 38см/14.96" кардиган должина : 107.5 См/42.32"големина : л сад : 8 еу : 38 ФУСТАН БИСТА : 99СМ/38.98" должина НА ФУСТАН : 111см/43.70" Кардиган Биста : 108см/42.52" Кардиган Рамо : 41см/16.14" Кардиган Ракав : 38.5 см/15.16" кардиган должина : 109см/42.91"Големина : Xl Сад : 10 еу : 40 фустан биста : 104см/40.94" Фустан должина : 112,5 см/44,29" кардиган биста : 113см/44,49" кардиган Рамо : 42см/16,54" кардиган ракав : 39см/15,35" Кардиган Должина : 110,5 см/43,50"големина : ххл Сад : 12 Еу : 42 фустан биста : 111см/43,70" ДОЛЖИНА НА ФУСТАН : 114см/44.88" кардиган биста : 118см/46.46" кардиган рамо : 43см/16.93" кардиган ракав : 39.5 См/15.55" кардиган должина : 112см/44.09" жени обичен фустан за печатење Круг Ракав Фустан Со Половина ракав шифон шал Кардиган Два Поставени ФУСТАН На ОТВОРЕНО. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка. макси фустани за жени 2023 свадба гостин. кратки летни фустани за жени 2023 плажа. женски фустани повик плус големина. бел фустан жените дипломирањето домот. пролетни фустани за жени 2023 свадба гостин боемски.

Избор на купувачи..