• Неодамнешно
Инктастична Коза Живот Младинска Маица
zoom_in

Инктастична Коза Живот Младинска Маица

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Коза Живот Младинска Маица кога козите се вашиот живот совршен за оние што е љубител на кози или фармер на кози. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Коза Живот Дете Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Кралската Сина XS. Коза Живот Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. животни сакам кози љубовник фарма животните симпатична земјоделец маичка деца деца дете твин облека облека тинејџерски.

Избор на купувачи..