• Неодамнешно
Каде Што Има Пиво Опашка Машки Графички Маици Маици Брендови Бриско
zoom_in

Каде Што Има Пиво Опашка Машки Графички Маици Маици Брендови Бриско

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ШКУ : 79А262-5000-КАБЛ-Мси здраво на вашата нова омилена мека и удобна маица, Од Брендовите На Бриско! Оваа маичка има удобно вклопување и е дизајнирана да трае. Оваа маичка ќе биде во тешка ротација во вашата гардероба! Оваа маичка во класичен стил е направена со памук за дишење и издржливост. Ве молиме имајте предвид дека некои бои се мешавина од памучен полиестер. Погледнете ги деталите за облеката за повеќе информации. Избраната Животот е глупост квалитет печатената графика е стилска и забавна. Добро ќе се спари со многу од главните предмети во вашиот плакар, во текот на целата година! Додадете трендовски забава на вашите секојдневни облеки со оваа гардероба од суштинско значење. Има беспрекорна јака за вратот на екипажот со двојна игла и тубуларно вклопување за минимален вртежен момент, така што ја одржува својата форма абење по абење и миење после миење. Тоа е совршен додаток на вашата графичка колекција на маици! Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.Клучни Карактеристики : Големина Медиум : Ширина На Градите/Предна Должина 20""х 29"". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ве молиме погледнете ги сликите за повеќе детали.

Избор на купувачи..