• Неодамнешно
Женски Секојдневен Печатен Џемпер Со Качулка Со Долги ракави Дуксери Со Долги Качулки Жени
zoom_in

Женски Секојдневен Печатен Џемпер Со Качулка Со Долги ракави Дуксери Со Долги Качулки Жени

DEN 478.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 65cm/25.59" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 66cm/25.98" Големина : L Биста : 110см/43.31" рамо : 50см/19.69" ракав : 61см/24.02" должина : 67см/26.38" големина : xl биста : 114см/44.88" рамо : 51см/20.08" ракав : 62см/24.41" должина : 68см/26.77" големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 63см/24.80" должина : 69см/27.17" женски секојдневен печатен џемпер со Качулка со Долги Ракави ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема Со Качулка : Печатен Стил : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење} Карактеристики На качулка, Долг Ракав, Широко лабаво вклопување, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови од Туника . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува Дуксер ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Избор на купувачи..