• Неодамнешно
Машки Шорцеви Лежерни Машки Летни Тенки Памучни Панталони Од Коноп Од Среден струк Обични Спортски Шорцеви Со Пет точки Панталони Шорцеви За Одмор Мажи На Дозвола
zoom_in

Машки Шорцеви Лежерни Машки Летни Тенки Памучни Панталони Од Коноп Од Среден струк Обични Спортски Шорцеви Со Пет точки Панталони

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.11 " Големина : Л Големина. За да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите овие плус големина шорцеви за мажи дома или на плажа.СОВРШЕН ПОДАРОК ШТО не САКАТЕ да ГО ПРОПУШТИТЕ : ние секогаш се фокусираме на обезбедување на најмодерни и удобни вградени стебла на нашите клиенти, што значи дека овие машки костими за капење би можеле да бидат совршен кул подарок за себе, дечко, сопруг, син, татко или други.72 " Големина : М Големина. Ќе бидете целосно суви за кратко време откако ќе излезете од базенот или ќе сурфате.ДИЗАЈН ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ : Нашите машки шорцеви комбинираат удобен еластичен појас со прилагодлива врвка за врвна безбедност.19 "Хип : 133cm/52. Вашите шорцеви за пливање никогаш нема да попуштат или да се лизгаат надолу кога пливате, сурфате на плажа, трчате, спортувате со топка дома и сл.31 "Колк : 113см/44. Овие Лесни шорцеви се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 97cm/38. Овие стебла за пливање се направени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење.

Избор на купувачи..