• Неодамнешно
Пбнбп Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Полн Ракав Лабави Кошули Блуза Сонце И Месечина Печатење Графички Дуксер
zoom_in

Пбнбп Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Полн Ракав Лабави Кошули Блуза Сонце И Месечина Печатење Графички Дуксер

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Зима/Пролет/Aut : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : 100% Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Почитувана Кралица,проверете ја нашата табела со големини,нашата големина е мала,Ве советуваме Да Нарачате Големина Нагоре. лето ноќта на вештерките денот на благодарноста божиќ црн петок сајбер понеделник среќни нови години валентин велигден св. Натпревар : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улична Облека, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Грижа : нема значително да се намали во миењето.Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Полн Ракав Лабави Кошули Блуза Со Сонце И Месечина Графички Дуксер Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. Совршено спарете со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло време.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

Избор на купувачи..