• Неодамнешно
Висока Плима Слонова Коска Област Килим Од Кавка Дизајни
zoom_in

Висока Плима Слонова Коска Област Килим Од Кавка Дизајни

DEN 862.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард. Идеален за области со голем сообраќај и повремени излевања. Килим рампа препорачува. Тешка памучна подлога. Лесно за вакуумирање. Низок куп.

Избор на купувачи..