• Неодамнешно
Водоотпорен кревет за кучиња-двослоен мемориски пена за кучиња со отстранлив капа за перење-кревет за кучиња за средни кучиња до 45 bs од PetMaker
zoom_in

Водоотпорен кревет за кучиња-двослоен мемориски пена за кучиња со отстранлив капа за перење-кревет за кучиња за средни кучиња

DEN 2079.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со двослојна конструкција на пена и 100% водоотпорна внатрешна обвивка, водоотпорен кревет за кучиња од Petmaker е дизајниран со удобност во умот. Средниот кревет за кучиња има слој од 1,75 инчи на мемориска пена во основата и уште еден слој со дебелина од 1,75 инчи на пена со висока густина што може да поддржува миленичиња со тежина од 20-45 фунти. Отстранливиот водоотпорен внатрешен капак го штити вметнувањето на креветот за кучиња од влажно или извалкано ако вашето активно милениче е пливач или ужива да игра во калта. Отстранливиот надворешен капак на Microsuede нуди супериорна удобност што гушка, има дното на водата отпорен на водата и не-лизгањето на дното, и е машина што може да се пее. Ова лесно да се грижи за креветот за кучиња за печење е сигурно дека ќе биде хит и со вас и со вашето домашно милениче. Важно : Petmaker е посветен на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на сите наши производи. Забелешка : Ова е ексклузивен производ на Petmaker и само креветите за кучиња го користат дома на тремот или внатрешен двор за кучиња кои сакаат да пливаат и да играат во калта. Овој кревет за кучиња може да се користи насекаде каде лежи куче за спиење . Детали за производот - Материјали : Микросуде, полиуретанска пена и мемориска пена. Димензии : (л) 30 ”x (w) 21” x (h) 3,5 ”. Креветите за кучиња на Petmaker со капаци за перење машина се препорачуваат за домашни миленици со тежина од 20-45 фунти. Боја : сива.

Избор на купувачи..