• Неодамнешно
Елнеја Машки Харлем Панталони со Памук И Врвка Од Коноп Обичен Лабав Џеб За Појас За Сечење Бел ХХХЛ
zoom_in

Елнеја Машки Харлем Панталони со Памук И Врвка Од Коноп Обичен Лабав Џеб За Појас За Сечење Бел ХХХЛ

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машки Харлем Панталони со Памук и Врвка Од Коноп Секојдневен Џебен Ремен За Лабава Култура Опис1. Специјалниот дизајн на верзијата, изработен од памук и ленен материјал, е лесен, удобен, мек и малку модерен во удобност.2. Модерен дизајн ве прави попривлечни, дизајнот на панталони ги прави вашите нозе да изгледаат повеќе тенки.3. Погоден е за различни прилики како секојдневен живот, забава, плажа, одмор, канцеларија итн. Ве молиме измијте со ладна вода кога миете.4. Тоа е најдобриот подарок за себе или за вашиот пријател, љубовник, љубовник, мајка итн. Јас ти / другата страна ќе ви се допадне многу.5. Екранот во боја на различни монитори ќе биде малку поинаков. Те молам не ми пречи. Ако имате било какви прашања во врска со купување на големина, ве молиме контактирајте со нас.информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Малеокација : Секојдневен, Материјал : Тип На памук И ленен Модел : цврст стил на боја : секојдневен, Должина : метод на перење панталони : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење што ќе добиете : пар машки pants Size USUKEUWaist Hip Length S463480-88cm/31.50-34.65"124cm/48.82"98cm/38.58"M683684-92cm/33.07-36.22"128cm/50.39"100cm/39.37"L8103888-96cm/34.65-37.80"132cm/51.97"102cm/40.16"XL10124092-100cm/36.22-39.37"136cm/53.54"104cm/40.94"XXL12144296-104cm/37.80-40.94"140cm/55.12"106cm/41.73"XXXL141644100-108cm/39.37-42.52"144cm/56.69"108cm/42.52" ● ЗАБЕЛЕШКА дека Големината е На Сликата, Грашок внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини за да ја одредите Вистинската Големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

Избор на купувачи..