• Неодамнешно
Д-Р Сеус-Наставата Е Моја Работа-Женска лесна француски тери Пуловер
zoom_in

Д-Р Сеус-Наставата Е Моја Работа-Женска лесна француски тери Пуловер

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Д - р Сеус - Наставата Е Моја Работа-Женскиот лесен француски тери Пуловер Понуден во Продолжени Големини. 60% Памук 40% Полиестер. Лесен француски тери плете. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Избор на купувачи..