• Неодамнешно
Тенеси Титаните Антигва Почит Поло-Светло Сина
zoom_in

Тенеси Титаните Антигва Почит Поло-Светло Сина

DEN 879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одење некаде каде што вашите редовни Тенеси Титани Маици нема да го пресечат? Облечете го малку Со Оваа Почит Поло Од Антигва. Одлично за канцеларија или терен за голф, ова поло е совршена комбинација на класа и удобност за секое место. Додадете го ова во вашата колекција Тенеси Титанс денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Плакета со три копчиња. Странични процепи. Отворете ја манжетната. Само-ткаенина јака. Материјал : 100% Полиестер. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Бренд : Антигва. Увезени. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Везена графика.

Избор на купувачи..