• Неодамнешно
Мода Жена Губи Лажичка Вратот Шупливи Надвор Долг Ракав Маицаumn Цветни Печатење Лабава Блуза Жени Блузи
zoom_in

Мода Жена Губи Лажичка Вратот Шупливи Надвор Долг Ракав Маицаumn Цветни Печатење Лабава Блуза Жени Блузи

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица : Големина На С.73" Ракав : 69. Материјал : Полиестер.77" Големина : XL Големина. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.77" Должина : 67см/26.38 " Големина : Л Големина.31 "Ракав : 71см/27. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.

Избор на купувачи..