• Неодамнешно
Овенс Производи OC7478ECXB OWEOC7478ECXB 87-F150 87-F250 F HD ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА CLASSICPRO СЕРИЈА ЕКСТРУДИРАНИ 4IN ЦРНИ ТРЧАЊЕ ОДБОРИ Одговара: 1987 - FORD F250, 1988 - FORD F350
zoom_in

Овенс Производи OC7478ECXB OWEOC7478ECXB 87-F150 87-F250 F HD ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА CLASSICPRO СЕРИЈА ЕКСТРУДИРАНИ 4IN ЦРНИ ТРЧАЊЕ

DEN 2400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овенс Производи 87-96 F150/87-98 F250/F350 HD ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА CLASSICPRO СЕРИЈА ЕКСТРУДИРАНИ 4 IN ЦРНИ ТАБЛИ За ТРЧАЊЕ Го Штитат Вашето Возило и Табла од Остатоци од Патот. Груба Лента За Ронки Ја Поминува Целата Должина. Обезбедува Повлекување Во Текот На Целата Година. Лесна Инсталација. Одговара Изберете : 1993.1995-1997 Форд Ф250 8 Цил 7.3 Л 1990-1997 ФОРД Ф350 8 Цил 7.3 Л 1987-1992,1996 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 1993-1995 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 1994 ФОРД Ф250 8 Цил 5.8 Л 1987-1992 форд ф250 8 ЦИЛ 7,5 Л 1988-1989 Форд Ф350 8 ЦИЛ 7,5 Л 1998 Форд Ф250 8 ЦИЛ 5,4 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Избор на купувачи..