• Неодамнешно
Санитарни, греење и вентилација инженеринг, општ Референтен Обем на работа [Кожа Врзани]
zoom_in

Санитарни, греење и вентилација инженеринг, општ Референтен Обем на работа [Кожа Врзани]

DEN 792.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост.

Избор на купувачи..