• Неодамнешно
Трендовски Машки Кошули Секојдневна Лабава Есенска Голема Карирана Печатена Кошула Со Качулка Блуза Со Долги Ракави Дневна Облека
zoom_in

Трендовски Машки Кошули Секојдневна Лабава Есенска Голема Карирана Печатена Кошула Со Качулка Блуза Со Долги Ракави Дневна Облека

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 106см/41,73" Рамо : 45,5 см/17,91" Ракав : 63,8 см/25,12" Должина : 72см/28,35" Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 110см/43,31" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 65см/25,59" должина : 74СМ/29.13" големина : л сад : 12 еу : 42 Биста : 115см/45.28" рамо : 48.8 см/19.21" ракав : 66.2 см/26.06" Должина : 76СМ/29.92" големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 120см/47.24" Рамо : 50.6 см/19.92" РАКАВ : 67.4 см/26.54" должина : 78см/30.71" големина : ххл Сад : 16 еу : 46 биста : 125см/49.21" рамо : 52.4 СМ/20.63" ракав : 68.6 см/27.01" Должина : 80см/31.50" мажи Мода Обични модерни кошули блуза ● натпревар кошулата за мажи Е ЛЕСНА за совпаѓање и може да биде добро усогласена со вратоврски и панталони од костум.①Прилики кошулата За Мажи е одличен избор за работа, состанок, забава и секојдневно носење.Пол : Менокација : Дневен и работен стил : Модата и формалната, Одлична за лето и крајбрежје ,Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни.Што добивате : 1 Парчиња Машка Кошула БЕСКРАЈНИ КОМПЛИМЕНТИ : гроздобер хаваи кошула ви носи комплименти кога одите на забава или одмор. Машка Хавајска Кошула Кратки Ракави Печатено Копче Надолу Летни Кошули За Фустани На Плажа. Класичен тропски печатење, копче надолу и џеб пред. Тропски Хавајски Кошули за Роденденска Забава, Одмор, Одмор, Свадба, Пливање. Сите отпечатоци од цвеќиња додаваат тропска привлечност на оваа секојдневна кошула на плажата алоха и ја прават оваа кошула со копчиња да се избере за секоја пригода.

Избор на купувачи..