• Неодамнешно
Инктастичен Еднорог Подарок за 3-Ти Роденден Мало Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави
zoom_in

Инктастичен Еднорог Подарок за 3-Ти Роденден Мало Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична еднорог со крилја, шарени грива и опашка, и носење златна круна стои на виножито со златна 3. Симпатичен подарок за 3-ти роденден. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Инктастичен Еднорог 3-Ти Роденден Дете Маица Со Долги Ракави Унисекс 0100 Светло Сина 2Т. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. виножито трето тригодишно слатко светло обоено темно.

Избор на купувачи..