• Неодамнешно
Долче и габана истегнете слаби фармерки
zoom_in

Долче и габана истегнете слаби фармерки

DEN 315.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слаби пет џебни фармерки со низок струк Од Долче и засилувач Габана во истегнат памучен тексас со истрошени завршетоци. Ознака за лого на задниот џеб и патент мува. Моделот е висок 187 см и носи големина 46. Материјал : 98% СО 2%. ШИФРА : 222450 UJE000004-S9001-родител. Должина на торба : 0. Должина на торба : 0. Должина на торба : 0. Долче и габана истегнете слаби фармерки.

Избор на купувачи..