• Неодамнешно
Обични Панталони За Жени Дами Памучни Ленени Еластични Половини Лабави Секојдневни Панталони Лето Ретро Тенка Чипка Панталони Од Морков Памучна Постелнина А
zoom_in

Обични Панталони За Жени Дами Памучни Ленени Еластични Половини Лабави Секојдневни Панталони Лето Ретро Тенка Чипка Панталони

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дами Памук Лен Еластична Половината Лабава Повик Панталони Лето Ретро Тенок Чипка Морков Панталоникарактеристики : Материјал : метод на памучно перење лен : рачно перење или машинско перење дизајн : еластичен појас, врвка за влечење, едноставен изглед, цврста боја, лабаво вклопување, два предни џебовиприлика : Погоден за секојдневно носење, работа, шопинг, запознавање итн.Сезона : погоден за пролет, лето и aut дами Памучни Ленени Еластични Половини Лабави Секојдневни Панталони Лето Ретро Тенки Панталони Од Тантела Морков Материјал : памучна лененколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 160gpackage големина : 20x20x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони обични панталони за жени. женски бизнис секојдневен панталони. Памучни Ленени Панталони. женски ленени панталони;црни ленени панталони жени. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.

Избор на купувачи..