• Неодамнешно
Мала Usb Ноќна Светлина, Пренослива Мини Лед Ноќна Светлина Мобилна Usb Сијалица Детска Ноќна Светлина За Читање Спална Соба Бебе Спиење Моќност Банка Полнење Светло
zoom_in

Мала Usb Ноќна Светлина, Пренослива Мини Лед Ноќна Светлина Мобилна Usb Сијалица Детска Ноќна Светлина За Читање Спална Соба

DEN 158.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

€Мини USB Ноќно Светло Q : мека и топла бела светлина ги придружува децата да спијат. Погодно е да станете ноќе за да уринирате, доите итн. Ви обезбедува чиста бела светлина ноќе кога работите или студирате без да го вознемирувате вашето семејство. ●USB Мобилно Мало Тркалезно Светло Q Изработено Од Висококвалитетни Материјали, елегантен и едноставен ergономски дизајн, штекерот е компактен, заштедува простор и го одржува достапен вториот штекер. Не зазема дополнителен простор. ●Приклучок И Репродукција : Може да се вклучи во КОЈ БИЛО УСБ-интерфејс за употреба. Погоден за полнење банки, приклучоци, компјутери, полначи и други места со УСБ-интерфејси. Два извори на светлина, два извори НА светлина, 3000к топла светлина И 6500К бела светлина, погодни за различни средини. ЛЕД светилките штедат енергија и се еколошки, а абажурот има висока пропустливост на светлина, светол е и мек и не го иритира човечкото око. ●Мини Пренослив● : компактната големина од 37х24мм го олеснува носењето . Погоден за внатрешни и надворешни места, како што се дом, спална соба, бања, коридор, канцеларија, хотел, кампување итн. XUANYI Мали Usb Ноќно Светло, 6 Парчиња Преносни Мини Led Ноќно Светло Мобилни Usb Сијалица Деца Ноќно Светло За Читање Спална Соба Бебе Спиење Моќ Банка Полнење Светлина.

Избор на купувачи..