• Неодамнешно
Фесфес Кошула Со Долги Ракави За Мажи Цветни Секојдневни Тенок Фит Врвна Блуза Со Долги Ракави На Продажба
zoom_in

Фесфес Кошула Со Долги Ракави За Мажи Цветни Секојдневни Тенок Фит Врвна Блуза Со Долги Ракави На Продажба

DEN 431.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мажите Cas Печатење Повик Точка Тенок Вклопуваат Долги Ракави Превртување Џеб Врвот Блуза . Карактеристики : . . . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : . Сезона : umn/Пролет. . Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Памук . . Должина на ракавот : Долг Ракав. . Тип На Шема : Полка Точка. . Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ. Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради . светлина и екран. Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 45.5 см/17.91" Ракав : 64см/25.20 "Должина : 72см/28.35". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 74см/29.13". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 48.5 cm/19.09" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 76cm/29.92". пуловер џемпери за жени графички џемпери за жени кардиган отворен преден сив дуксер за жени аниме дуксери ноќта на вештерките кошули со долги ракави за жени џемпери со пуловер зимски жени џемпер со пуловер лабави џемпери со пуловер за жени џемпери со плус големина за жени обичен дуксер за жени графички дуксери за момчиња кошули со долги ракави за жени трендовски жени џемпери со пуловер џемпер преголем дуксер за жени дуксери кошули со долги ракави за жени.

Избор на купувачи..