• Неодамнешно
Папцрои Женска Божиќна Печатена Кошула За Жени Обична Кратка Вратоврска Боја Ракави Блузи V Вратот Маица Туника Цвет Лабава Страна Блуза Жени Копче надолу Блуза Кр
zoom_in

Папцрои Женска Божиќна Печатена Кошула За Жени Обична Кратка Вратоврска Боја Ракави Блузи V Вратот Маица Туника Цвет Лабава

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Вклучен производ : 1pc top Girls Јуниори Кошули Жени Замав Врвот Плус големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см/38.19" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 20см/7.87" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 20.60 см/8.11" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 107cm/42.13" рамо : 41cm/16.14" ракав : 21.20 CM/8.35" ДОЛЖИНА : 69cm/27.17"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" рамо : 43см/16.93" ракав : 21.80 см/8.58" Должина : 71см/27.95"Големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 119см/46.85" РАМО : 44СМ/17.32" ракав : 22.40 См/8.82" должина : 73см/28.74" секојдневен СЕКОЈДНЕВЕН ИЗГЛЕД и сите ПРИЛИКИ особено за канцеларија, Забави,одмор,клубови и состаноци. Жените Блузи Бизнис Плус Големина Подели Назад Врвови За Жени. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. Совршен За Претстојните Летни Денови. Таупе Женска Блуза Блуза За Бременост За Жени. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Копче надолу Кошула Жени Долги Ракави Студио Работи Плус Големина Блузи.

Избор на купувачи..