• Неодамнешно
2-Пк Приколка Бандажи Тркала во. Болт Дупка 5. во. ОК Вајт Зборуваше
zoom_in

2-Пк Приколка Бандажи Тркала во. Болт Дупка 5. во. ОК Вајт Зборуваше

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

2-Пакет Приколка Бандажи 16х6 Челик Вајт Зборуваше 6 Навртки 5.5" Центар 4.25"ЦБ 3760#Големина На Раб : 16" Х 6"Конфигурација На Завртки : 6 Навртки 5.5" Центар Офсет : 0"Центар Создаден : 4.25"Конструкција На Раб : Стил На Челик : Боја На Спокерим : Дијаметар На Центарот На Белото Тркало : 7.40"Дупка За Вредност На Навртката : 0.625"ЦЕНТАР ОБЕТКА ГОЛЕМИНА/Орев Барање : 1/2"-20 60 степен конус орев ИЛИ 9/16"-18 60 Степен Конус Орев Спецификации : 90-120 Стапки/Фунти. или 175-225 Стапки/Фунти.Максимално Оптоварување На Тркалото : 3760 Фунти.Гаранција : Двегодишна Количина На Пакет-2-акции На Custommhitch широк избор на тркала и гуми за приколки e Customrim. Можеме да ја монтираме секоја комбинација, затоа ве молиме контактирајте не ако ви треба големина што не е прикажана. Ние носиме целосна линија на додатоци, вклучувајќи капачиња за тркала и цврсти навртки од нерѓосувачки челик. Зошто да купувате од e Customhitch?. Сите нарачки добиени од 2 : 00 часот брод истиот ден, од понеделник до петок. Работиме викенди за да подготвиме нарачки за испорака во понеделник наутро. Сите наши производи носат целосна гаранција на производителот. Сите ГУМИ ЗА ПРИСТРАСНОСТ носат Двегодишна Гаранција. СИТЕ РАДИЈАЛНИ гуми носат Петгодишна Гаранција. Сите гуми гудјер носат Шестгодишна Гаранција. Сите склопови на гуми и тркала носат БЕСПЛАТНА УСЛУГА ЗА ПОМОШ НА ПАТОТ. Секогаш имаме најдобри цени. Имаме вистински луѓе кои одговараат на нашите телефони (поддршка базирана НА САД) кои ги знаат нашите производи. Ние сме американска компанија која вработува Американски работници!.

Избор на купувачи..