• Неодамнешно
Ова Е Мојата Хавајска Тропска Летна Забава Хаваи Симпатична Графичка Маица За Жени-Мек И Удобен Летен Врв
zoom_in

Ова Е Мојата Хавајска Тропска Летна Забава Хаваи Симпатична Графичка Маица За Жени-Мек И Удобен Летен Врв

DEN 267.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сепак, препорачуваме да избегнувате белење и натопување подолг временски период, и миење на температури не повеќе од 45 °C со благ детергент. Избегнувајте користење белило и не впивајте долго време. ●Лесна Нега : нашите женски графички маици се лесни за нега, едноставно рачно или машинско перење во ладна вода со слични бои и суво ниско. Quarable que : нашите кошули со кратки ракави за жени се направени да траат, со висококвалитетни материјали кои се спротивставуваат на намалувањето и истрошеноста, осигурувајќи дека ќе можете да уживате во нив во наредните сезони. Оваа кошула може да биде поврзана со речиси се, од шорцеви до фармерки, здолништа до хеланки, што ја прави задолжителен предмет во секоја женска гардероба за моден напаѓач. ●Модерен q : Издвојте се од толпата и направете модна изјава со нашите трендовски графички маици за жени. €Разноврсна q : Изберете од различни слатки врвови за жени со различни графички дизајни, совршени за спарување со фармерки, шорцеви, здолништа или слоеви под јакни или кардигани.Со нашата Маица можностите се бесконечни.

Избор на купувачи..