• Неодамнешно
Дијанли Обичен Елек Без Ракави Женски Врвови V Прашка За Вратот Сончоглед Печатење Блуза Широка Фит Камис Модна Маица Морнарица Л
zoom_in

Дијанли Обичен Елек Без Ракави Женски Врвови V Прашка За Вратот Сончоглед Печатење Блуза Широка Фит Камис Модна Маица Морнарица

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Натпревар : овие летни блузи без ракави со сончоглед, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул привлечно око во лето.Прилики : овие трендовски и слатки женски врвови се неопходна блуза за жени и девојки,канцеларија, секојдневна, дома, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, запознавање, дневна и летна облека. Совршено одговара со едноставни потпетици, чанти и секакви стилови на коса.Материјал : овие женски летни врвови без ракави од сончоглед, женска класична в врат симпатична блуза се изработени од 95%Полиестер, 5% спандекс женски блузи/кошула жени/комплети за вежбање за жени/спортски градници за жени/боди за жени/градници за жени/облека за жени/корсет блузи за жени/дводелни облеки за жени/врвови со плус големина за жени/графички маици за жени.Предлог : женски сончоглед без ракави елегантни врвови, идеален подарок за семејството и пријателите.Дијанли Обичен Елек Без Ракави Женски Врвови V Прашка За Вратот Сончоглед Печатење Блуза Широка Фит Камис Модна Маица.

Избор на купувачи..