• Неодамнешно
Жените Обични Букви Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Лабава Блуза Врвот Светлина Долг Ракав Краток Ракав Раглан Кошула Жени
zoom_in

Жените Обични Букви Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Лабава Блуза Врвот Светлина Долг Ракав Краток Ракав Раглан Кошула

DEN 316.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Полиестерлонг Ракав плус Маици Памук Женски Цврсти Маици Женски Маици Големина шема : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 17cm/6.69" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 18cm/7.09" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40.94" ракав : 19см/7.48" рамо : 46см/18.11" должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 47см/18.50" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 114см/44.88" ракав : 21cm/8.27" рамо : 48cm/18.90" должина : 71cm/27.95"големина : xxxl биста : 118cm/46.46" ракав : 22cm/8.66" рамо : 49cm/19.29" должина : 73cm/28.74" материјал : Полиестерски женски Кошули Големина Медиум. Должина На Ракавот : Краток Ракав Маица Жените Лето. Специјален Ракав/О-вратот/Сплит Дизајн Долги Монтирани Кошули За Жени. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Женски Маички Со Долги Ракави. Силуета : Лабави Женски Врвови Со Кратки Ракави.

Избор на купувачи..