• Неодамнешно
Тајсу Дете Бебе Момчиња Облека Поставува Долги Ракави Копче Маскирани Блузи И Долги Панталони Облека
zoom_in

Тајсу Дете Бебе Момчиња Облека Поставува Долги Ракави Копче Маскирани Блузи И Долги Панталони Облека

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

2 парчиња облека за модни момчиња ги прави вашите момчиња трендовски и кул. Материјал : облеката За бебиња е изработена од 100% памучен материјал, лесна, безбедна за кожата и лесна за перење. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. 110t Tops Должина : t16.

Избор на купувачи..