• Неодамнешно
Градина Голем Гоблин, Градина Леприкон Карактер Скулптура Декор, Смола Рачно Изработени
zoom_in

Градина Голем Гоблин, Градина Леприкон Карактер Скулптура Декор, Смола Рачно Изработени

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис на производот 1 * ГРАДИНА ГОЛЕМ Гоблиндескрипис Шарени дизајни на класичен декор на дворот создаваат носталгична и забавна атмосфера за вашата градина, можете да ги подарите и за вашите деца или пријатели. Уживајте во многу смеа со пријателите, семејството и соседите со овој весел добредојден гном во вашиот .Должина : 130мм. бруто тежина : 200г1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка.①Старо е толку популарно во Кингблин . гангстери .. некои луѓе велат дека се . околу 9 мориња и се паметат зборуваше за оган денес, малите гоблини сонуваат со неговата легенда.2. Поради различните монитори, бојата може да биде малку поинаква.коблините се интелигентни, но пргави суштества кои имаа тежок живот будејќи ја шумата долги временски периоди. И покрај грдиот изглед на гном, таа не е зло, таа користи моќна во шумата, ако ја нападнете нејзината територија, ве молиме имајте предвид дека таа нема да ги гледа вашите љубезни очи на вас .● 4 градинарски гноми+ Скруџ, Тиккуп, Крампус! Додадете ги овие забавни ликови во вашата градина!Опис на производот содржина на испорака.●ГРАДИНА ГОЛЕМ ГОБЛИН● сакате да играте вештерство . Одете во градината и тревата на оваа територија.Топли совети.€Уникатен Дизајн Q забавниот дизајн додава разигран изглед и е полн со флексибилност, правејќи го вашиот дом и градина поавтентични и инспиративни и многу реални, истовремено носејќи малку и радост во вашиот дом или градина. Градина Голем Гоблин, Градина Леприкон Карактер Скулптура Декор, Смола Рачно Изработени. Совршен подарок : тоа е толку совршено. Можете сами да го користите или да го подарите на вашите најблиски или пријатели.

Избор на купувачи..