• Неодамнешно
Салве Реџина Универзитетот Сихокс Кампусот Руно Дуксери Со Дуксери
zoom_in

Салве Реџина Универзитетот Сихокс Кампусот Руно Дуксери Со Дуксери

DEN 384.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Салве Регина Универзитетот Сихокс Кампусот Руно Дуксери Хедер Јаглен Големи. Кампусот В Република худи располага со шарени дигитално печатени логото на вашиот колеџ или алма матер. Тие се меки, лесни, но сепак издржливи. Ќе обожавате да го носите овој класичен дуксер со двојна качулка со прилагодливи врвки за влечење и преден џеб од кенгур. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери со Качулка Во Кампусот. Машка Големина : Мала, Средна, Голема, Х-Голема, ХХ-Голема. Погледнете ја табелата со големини. Различни Бои Врз Основа На Колеџи. Погледнете ги достапните опции. Материјал : 50% Памук-Полиестер. Лесен, Мек и Издржлив. Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. 1х1 Атлетски Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс. Двојна Обложена Хауба со Соодветна Врвка за Влечење. Предниот Кенгур Торбичка Џеб. Дигитално Печатени во САД. Официјално Лиценциран Од В Република Облека. Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За студенти, дипломирани студенти, алумни, љубители на колеџ спортови, тимови, тренери, родители, пријатели и семејство! Одлично е да се даде Како Подарок За Дипломирање на градовите. Врвен колеџ подарок за прилики Како Божиќ, Денот На Таткото, Денот на Мајката, Ориентација, собири, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење, празници, родендени и многу повеќе.

Избор на купувачи..