• Неодамнешно
Жените Врзуваат Назад Линија Фустан Маргаритка Цветен Фустан Плажа Фустан Краток Ракав Квадратен Врат Обичен Мини Фустан Розова М
zoom_in

Жените Врзуваат Назад Линија Фустан Маргаритка Цветен Фустан Плажа Фустан Краток Ракав Квадратен Врат Обичен Мини Фустан Розова

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

09 "Ракав : 22см/8.П2 : Дали ќе се намали или избледи? А2 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.П3 : дали има лош мирис или ве чеша? А3 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се.06 "Рамо : 44cm/17.96 "Должина : 93см/36.Стоката испорачана од обично пристигнува за 2-3 дена квадратни метри 8 : ако не сте задоволни од услугата ? А8 : Директно контактирајте со нас пред да напишете негативен преглед .48" Рамо : 38см/14. Лесно е да се стави или одложи.27" Рамо : 41cm/16.

Избор на купувачи..