• Неодамнешно
Дизни Мики Маус Новороденче Момчиња Поштенски Пливање Костим За Сончање Новороденче На Дете
zoom_in

Дизни Мики Маус Новороденче Момчиња Поштенски Пливање Костим За Сончање Новороденче На Дете

DEN 479.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подарете му на вашето малечко подарок Од магијата На Дизни со овој симпатичен И стилски Костим За Сончање За Пливање На Дизни Мики Маус. Вашето дете ќе изгледа и ќе се чувствува толку симпатично во опрема со својот омилен пријател со глувче-уво. Со таков иконски, безвременски и класичен карактер на нивна страна, вашето малечко сигурно ќе блесне! Официјално лиценциран Дизни мики Маус новороденче и новороденче симпатична и стилски брзо-сува долги ракави едноделен унисуит. Со Мики Маус. Целиот дизајн на печатење; Одличен дизајн за печатење со сублимација; UPF 50+ материјал за заштита ОД УВБ иv и безгрижно време на сонце;. 4 начин истегнување ткаенина за удобност и долготрајно вклопување; четврт-патент со издржлив и силен квалитетен пластичен патент за заби. Совршен за секојдневно носење, игра на отворено, заштита за време на активности на отворено : Покријте половина лице и нос за да ги заштитите вашите деца од оштетување од вируси, замрзнат ветер, УВ зраци, магла, алергии, загадување, полен, пепел, итн.., пливање на базен и плажа, играње на сонце, песок и вода и подарок за туширање за бебиња.

Избор на купувачи..