• Неодамнешно
Авамо Маица За Жени Маица Со Долги Ракави Маица За Вратот На Екипажот Дами Лабави Врвови Пуловер За Патување Бела XL
zoom_in

Авамо Маица За Жени Маица Со Долги Ракави Маица За Вратот На Екипажот Дами Лабави Врвови Пуловер За Патување Бела XL

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн-Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Шифон маица Со Врат, Секојдневни Широки Цветни Кошули со Цветни Ракави, Трендовски и Шик. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Боја За Вратоврска, Женска Градиентна Блуза Со Ленти Од Зебра, Женски Врвови За Туника За Шиење Во Боја4. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.

Избор на купувачи..