• Неодамнешно
Мишуовоти женски фустан на плажа со еднобојна боја без ракави без грб камизола плажа мини сарафан
zoom_in

Мишуовоти женски фустан на плажа со еднобојна боја без ракави без грб камизола плажа мини сарафан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

52"Length : 93cm/36. Совршен избор за училиште, активен, секојдневен, датира, плажа, канцеларија, забава, клубови и сл. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Size USUKEUBust Length S483490cm/35.88" должина : 95cm/37.25" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.61"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.40" Модниот дизајн ве прави попривлечни.83" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.61"XXL121642114cm/44.16"Length : 91cm/35. Погледнете ја табелата со големини за деталната големина или изберете поголема големина.80"Length : 89cm/35.61" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.83"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.25"M6103696cm/37.43" Должина : 87см/34.€Карактеристики : Секојдневен, Лабав Фит, Долга Должина На Подот, Џебови, Фустан Со Сончогледово Печатење, Секојдневен Стил, летни фустани за женски плажа, фустани за свадбен гостин, секојдневни фустани за жени, фустани за женски забави.43"Length : 87cm/34.фустани на плажа за жени летни фустани бохо фустани за жени секојдневно затворање Фустани На плажа За Жени Трендовски Шарени Ремени Без Ракави Плажа Мини Сарафан 2023 Бохо Лелеав Фустан Со Џебови Материјал : Полиестер,Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.83"XL101440108cm/42.40"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.52" должина : 93cm/36. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура.80" Должина : 89см/35.40" ЖЕНСКИ фустан на ПЛАЖА со еднобојна без Ракави без грб камизола плажа мини Сарафанкарактеристики : + материјал за жени СЕКОЈДНЕВНО ЛЕТО НАПРАВЕНО од ПОЛИЕСТЕР и спандекс,нема премногу густа ткаенина, но мека и удобна и дише носење со мала тежина.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.04"L81238102cm/40.04" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.

Избор на купувачи..