• Неодамнешно
Џоан Реални Кукла Кадифен Мали Животни Играчка Модел Велигден Дома Декор Занает Украс Подарок За Деца Момче Девојка, Браун
zoom_in

Џоан Реални Кукла Кадифен Мали Животни Играчка Модел Велигден Дома Декор Занает Украс Подарок За Деца Момче Девојка, Браун

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Реална кадифен кукла со кадифен материјал, кој е покриен на тврд пластичен калап, мек и удобен.Играчката за мали животни е толку симпатична и реална, одличен подарок за деца, момчиња и девојчиња.Кадифен животински модел се користи за украсување на вашето биро, библиотека или соба и многу повеќе.Куклата за мали животни е рачно изработена за да обезбеди извонредни детали и уникатност, неопходни за собирачите на животни.Домашен декор животински украс изгледа уникатно и привлечно, и има различни бои опционално.Спецификација : Боја : бела, кафеава, сива, жолта.Материјал : кадифен.Димензии : должина 10см, ширина 7см, висина 14см.Забелешка : може да има малку нарушување на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различното мерење на раката.Пакет Вклучени : 1 х Реални Кукла. Реална кадифена кукла е одлична изработка, извонредни детали, мека и топла, удобна за допир, одличен украс за украсување на домот. Кадифен мал животински модел е рачно изработен, толку симпатичен и реален, кој изгледа прекрасно и привлечно. Животинска играчка се користи за мешање и совпаѓање со други украсни играчки, правејќи различен изглед за вашиот дом. Велигденскиот кадифен животински модел ќе биде совршен подарок за семејството или пријателите На Божиќ, свадба, свршувачка, роденден и многу повеќе. Домашен декор животински украс со кадифен материјал, удобен е за допир, неопходен за собирачите на играчки за животни.

Избор на купувачи..