• Неодамнешно
Garanimals бебе девојче Allover Print Bodysuit со кратки ракави, големини 0- месеци
zoom_in

Garanimals бебе девојче Allover Print Bodysuit со кратки ракави, големини 0- месеци

DEN 240.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едно и направена сензација од гаранимали. Оваа каросерија со кратки ракави, направено во мека, мешавина од памук, е завршен со слатки и шарени отпечатоци. Копчињата Snap на дното се совршени за родители и бебе кога станува збор за брзи и лесни промени во гардероба. Спарете го ова тело со други парчиња Garanimals како шорцеви и нејзиниот стил на игра е подготвен. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со копчиња за прицврстување на рамото. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Ракави : кратки ракави со трим со зелена салата. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; ребрести тело. Краток ракав за кратки ракави за девојчиња, асој за печатење на каранимали од garanimals.

Избор на купувачи..