• Неодамнешно
Кафепрес-Вчитување... Ве Молиме Почекајте Маица За Мајчинство-Темна Маица За Мајчинство
zoom_in

Кафепрес-Вчитување... Ве Молиме Почекајте Маица За Мајчинство-Темна Маица За Мајчинство

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вчитување.. Ве молиме Почекајте Маица За Мајчинство-Темна Маица За Мајчинство Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа маичка со кратки ракави со породилно вклопување се одликува со удобна конструкција на вратот и квалитетот, што ја прави совршен графички подарок за идната мајка. Супер меката 100% плетена ткаенина од памучен дрес со прстен изгледа исто толку добро колку што се чувствува, има дополнително истегнување, опремена е со еластично странично рушење и дополнителна должина за ласкави породилни кривини. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за новини за туширање за бебиња или Денот на Мајката. Нашите производи се направени по нарачка, само за вас! Ве молиме дозволете 2-3 дена за производство и испорака. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Вчитување.. Ве Молиме Почекајте Маица За Мајчинство-Темна Маица За Мајчинство. Овие квалитетни маици за мајчинство со краток ракав v-врат се 100% памучен дрес со прстен плетен со дополнително истегнување за удобност. Должината е малку подолга за да ги прегрне колковите, а страничната еластична еластична прави ласкави криви на мајчинството. С, М, Л, XL, 2xl достапни. Однесувајте се кон себе, или направете ја оваа маичка за бременост совршен подарок за идната мајка На Денот на Мајката, на нејзиниот туш за бебиња или без никаква причина!. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Избор на купувачи..