• Неодамнешно
Хоризонтална Шеврон Дизајн Ватенка Во Собата
zoom_in

Хоризонтална Шеврон Дизајн Ватенка Во Собата

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

СОВРЕМЕН ДИЗАЈН КРАЛИЦА + 2 Стандардни Шеми (90х90 "+20х26 "х2); КРАЛ + 2 Кралски Шеми со Големина (104х90 "+20х36 " х2). Исто така, доаѓа во атрактивна вакуумска запечатена кеса за да го направи складирањето и одржувањето на комплетот за ватенка супер лесно. ТКАЕНИНА СО МЕК ДОПИР : овој комплет за ватенка е изработен со премиум четкан микрофибер и надолу алтернативно полнење што го прави дополнително врвен мек на допир. Материјалот е избран и детално зашиен до совршенство со нашата најнова претходно измиена технологија и стил. Материјалот е избран и детално зашиен до совршенство со нашата најнова претходно измиена технологија и стил. Не избелувајте. Тој е многу дише, воздушен и хипоалергичен што го прави совршен избор за оние кои страдаат од алергија.

Избор на купувачи..