• Неодамнешно
Целна Плоча Целна Плоча Плоча Целна Плоча Со Нога За Метар Линија Двојна Скала Зелена
zoom_in

Целна Плоча Целна Плоча Плоча Целна Плоча Со Нога За Метар Линија Двојна Скала Зелена

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

целна плоча целна плоча Плоча Целна Плоча Со Нога За Метар Линија Двојна Скала Зелена Спецификација : Карактеристики : целна плоча за тоа може да ги подобри линиите или точките. Силната основа лесно се прилепува на металот . Таа има и инчи и см единици на мерка за вашата погодност. Задниот држач се преклопува за да биде исправен и стабилен на подот. Неговата боја е многу светла, ја подобрува видливоста за полесно читање. Спецификација : Изборна Боја : Црвена, Зелена Големина : Прибл. 10, 5х7, 5см/4, 1х3инч Тежина : Прибл. Листа На Пакети 42g / 1.5 oz : 1 x целна плоча целна плоча за тоа може да ги подобри линиите или точките. Силната основа лесно се прилепува на металот. Таа има и инчи и см единици на мерка за вашата погодност. Задниот држач се преклопува за да биде исправен и стабилен на подот. Неговата боја е многу светла, ја подобрува видливоста за полесно читање.

Избор на купувачи..