• Неодамнешно
Afflu 10ft Микро USB Адаптивен Кабел За Брзо Полнење За Samsung Galaxy S S S S Еџ Забелешка Голем Премиер LG G G Stylo HTC M Желба OnePlus Nexus Nokia Lumia Blue
zoom_in

Afflu 10ft Микро USB Адаптивен Кабел За Брзо Полнење За Samsung Galaxy S S S S Еџ Забелешка Голем Премиер LG G G Stylo HTC M

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Микро USB Кабелска Белешка : ОВОЈ КАБЕЛ БРЗО ЌЕ СЕ ПОЛНИ САМО СО ЅИД ЗА ПОЛНЕЊЕ СО БРЗО ПОЛНЕЊЕ : ВАШИОТ УРЕД МОРА ДА биде КОМПАТИБИЛЕН СО ФУНКЦИЈАТА ЗА БРЗО ПОЛНЕЊЕПОВРЗЕТЕ го вашиот мобилен уред СО USB Портата НА вашиот компјутер за синхронизација и полнењеупотреба со Кој Било МИКРО 2.0 USB уред стил : Најлон Плетенневеројатно Издржлив : го свиткавме овој кабел над 4000 пати и не видовме оштетување или промена во перформансите. Премиум најлонската ткаенина се чувствува одлично и не се заплеткува.Компатибилен со куќиште : компактните глави на конекторот цврсто се вклопуваат во речиси сите исечоци на куќиштето. Не го одбивајте вашиот случај на избор со гломазен кабел. Работи Со : Повеќето телефони Со Android и Windows, таблети и многу други уреди, вклучувајќи samsung / Nexus / HTC / Motorola / Nokia / LG / Sony / Blackberry / PS4 / Xbox / PS Vita / Nintendo DS / GPS уреди / батерии / bluetooth звучници / безжични тастатури / камери / видео камери / конзоли за игри / хард дискови / е-читачи / печатачи Микро Usb кабел за брзо Полнење; микро usb кабел за брзо полнење; ултра брз Пренос На Податоци; 3ft; 6 FT; 10ft; Микро usb; брзо Полнење; Полнач; Кабел; кабел; Микро USB Кабел; Микро Usb КАБЕЛ.

Избор на купувачи..