• Неодамнешно
Чизми За Женски Удобен Размавта Топол Кадифен Појас Тока Тркалезна Глава Дебела Со Високи Потпетици Чизми До Колена Сива
zoom_in

Чизми За Женски Удобен Размавта Топол Кадифен Појас Тока Тркалезна Глава Дебела Со Високи Потпетици Чизми До Колена Сива

DEN 767.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

●Подарок+ : Тоа Ќе Биде Подарок За Вашата Баба, Мајка, Сопруга, Сестра, Ќерка, Тетка Или Најдобра Пријателка.14" Ракав : 69см/27.24 "Рамо : 43cm/16. Quesens Choots Има Ѓон Отпорен На Абење Што Ве Одржува Стилски Додека Го Чувате Безбедно.

Избор на купувачи..