• Неодамнешно
Батлер Специјалитет Компанија, Винсент Мулти-Игра Картичка Маса, Црна
zoom_in

Батлер Специјалитет Компанија, Винсент Мулти-Игра Картичка Маса, Црна

DEN 2879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Батлер Специјализирана Компанија, Винсент Мулти-Игра Картичка Маса, Црна Агол пепел коцки и игра парчиња прикажани во слики не се вклучени. Завршено во лак за заштита На Дрвото, но ограничено од продолжено изложување на влага и излевање.Димензии на производот-30.0 "H x 36.0" W x 36.0 " D. Може да се користи за шах, дама, блек џек и табла користејќи реверзибилна табла и добро вметнете. Големина На Вметнување : 27-1. 4 " В, 27-1. 4 " Ч, 3. 4"Д.

Избор на купувачи..