• Неодамнешно
Инженерско Мото. Ако Не Е Скршен Разделете Ја Сивата Маица Со Долги Ракави На Жените
zoom_in

Инженерско Мото. Ако Не Е Скршен Разделете Ја Сивата Маица Со Долги Ракави На Жените

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инженерско Мото. Ако не Е Скршено Разделете Ја Женската Маица Со Долги Ракавидвоен зашиен и ребрест врат е супер удобен и издржлив. Етикета без ознаки за дополнително непречено Чувствувајте Дека Луѓето можеби нема да можат да ви го прочитаат умот, но можат да ја прочитаат Вашата Маица! Изразете го вашето внатрешно јас и импресионирајте ги вашите пријатели со овој одличен нов дизајн На Холивудски Конец. Изградени со висококвалитетна, без ознаки, 100% прстен, мека, лесна и дише памучна ткаенина од дрес, имаме дури и двојно зашиени и плетени ребра околу лентата за вратот за дополнителна удобност и издржливост. Графичката предна страна е двојно притисната, обезбедувајќи долготрајна прекрасност што може да се носи со години без избледување или лупење. Одете напред и изразете се со овој прекрасен дизајн на Холивудски Конец денес!.

Избор на купувачи..