• Неодамнешно
Безжичен Градник За Жени Лесно Обложен Безжичен Градник За Склекови Цветно Измазнување Нуркање Градник Подигнете Ја Растегливата Бралета Со Ремени Сина 46
zoom_in

Безжичен Градник За Жени Лесно Обложен Безжичен Градник За Склекови Цветно Измазнување Нуркање Градник Подигнете Ја Растегливата

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

25" под биста(ИСТЕГНУВАЊЕ) : 100см~105см/39.53" Под биста(Истегнување) : 80cm~85cm/31.19"Големина : 40 Чаша : 40/90 CD Под биста : 78cm/30.13"ГОЛЕМИНА : 44 чаша : 44/100cd под биста : 84cm/33.37" биста : 105cm~112cm/41.ПОДДРШКА - ултра чаши се протегаат за флексибилно вклопување. Беспрекорниот дизајн го прави овој градник за жени без долна жица невидлив под вашата облека, совршен под маиците.

Избор на купувачи..