• Неодамнешно
Чепчиња За Уши, Меки Чепчиња За Уши Спиење, Музички Фестивали За Концерти
zoom_in

Чепчиња За Уши, Меки Чепчиња За Уши Спиење, Музички Фестивали За Концерти

DEN 258.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чепчиња за уши, Меки Чепчиња За Уши Спиење, Музички Фестивали За Концертиспецификација : Карактеристики : заштита на слухот за концерти, филтрите на ушните приклучоци ја намалуваат бучавата со висока децибела до безбедниот волумен на вашите уши и на себе од тинитус. Совршено одговара на ушниот канал и да се обезбеди голема и трајна за вашите специфични потреби. Природен мек силиконски материјал, антиалергиски, не-за подобра удобност и продолжување на употребата. Го намалува звукот умерено и рамномерно за подобро концертно искуство. Ефикасно отстранете ја бучавата и задржете го ефективниот оригинален звук на музика или говор. Одлично за концерти, музички фестивали, ноќни клубови и други настани во живо. Спецификација : Материјал : Силика Гел И Тежина на филтерот : 20гр/0,7 мл стапка на намалување на Бучавата : 23дб Боја : Црна, Јасна, Сина, Портокалова Опционалниот Пакет Вклучува : 1сет х Чепчиња за Уши 1 Х Пакет заштита на слухот за концерти, филтрите на ушните приклучоци ја намалуваат бучавата со висока децибела до безбеден волумен до вашите уши и себе си од тинитус. Совршено одговара на ушниот канал и да се обезбеди голема и трајна за вашите специфични потреби. Природен мек силиконски материјал, антиалергиски, не-за подобра удобност и продолжување на употребата.

Избор на купувачи..