• Неодамнешно
Гувпев Женски Обичен Моден Божиќен Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвни божиќни носии За Жени-Црн XL
zoom_in

Гувпев Женски Обичен Моден Божиќен Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвни божиќни носии За Жени-Црн XL

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

46"Shoulder : 50.29"Sleeve : 65cm/25.82"Shoulder : 52cm/20.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики.92" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.13"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 124cm/48.92" Големина Натпревар : Основен Стил Со Боја Блок/ Градиент Вратоврска Боја Женски Дуксери Е Совршен Натпревар Со Фармерки, Обични Хеланки, Чизми или Високи Потпетици, Погодни за Различна Пригода.98"Length : 74cm/29. Повод : Оваа Женска Кошула За Пуловер со Качулка Е Одлична За Секојдневно Носење, Комплети За Одмор, Работа, Состанок, Трчање, Џогирање, Дружење, Клуб, Тематска Забава, Шопинг, Одмор, Теретана, Активности на Отворено итн.77"M101440106cm/41. Нега на облека : Рачно Перење, Машинско Перење, Сушење На Линија, Ниско Железо Кога Е Потребно, Не Избелувајте.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти.

Избор на купувачи..