• Неодамнешно
Пчели колена 1,5 гр
zoom_in

Пчели колена 1,5 гр

DEN 669.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа пчела колена 1,5g жолти пчели на петунија колена Годишно растение во живо (1 пакет) со комбинација на корпа за виси е прекрасна мешавина на цветни растенија, сигурни дека ги комплиментираат вашите пролетни простори на отворено. Поставете ја оваа висечка корпа со прекрасни, мешани цвеќиња на тремови или патишта за да донесете моментална боја на вашите простори за живеење на отворено. Измешајте го со друг комплиментарен декор на отворено за да создадете добредојден простор за хостирање и забава. За здрави растенија што ќе цветаат цела сезона, водата сè додека не се воспостават растенија. Нахрани растенија со целосна намена за соодветна растителна храна месечно во основата на растението. Пчели колена 1,5 гр жолти пчели на петунија колена Годишно растение во живо (1 пакет) со корпа за виси корпа за виси. Жолта. ЛЕСНИОТ ПОДАТОЦИ : Целосно сонце. Приближна висина : 8-16in. Приближна ширина : 9-12in. Минимална температура : 40â ° F. Цврстина : тврда до зона 11. Вода доследно, во основата на растението, сè додека не се утврди. Проверете секој ден за време на топло, суво време. Нахрани растенија месечно со целта растителна храна. Оваа ставка може да се најде во продавница и е достапна за купување преку Интернет. Предметот и бојата може да варираат во продавница.

Избор на купувачи..