• Неодамнешно
Удобно перење од Ханес Гдх Унизе Маица Обоена Во Облека Со Џеб
zoom_in

Удобно перење од Ханес Гдх Унизе Маица Обоена Во Облека Со Џеб

DEN 379.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

5.5 мл./yd2, САД расте, 100% ringspun памук. Засилен џеб на градите со пет точки. Поставена ребреста јака. Рамо до рамо лента. Двојна игла покриена. Твил етикета. Твил вратот лента. РОСА6256. Удобно перење Од Џебна Маица Обоена Во Облека На Ханес. Врвот. Маичка. Повик. Лето. Унисекс-возрасни. Унисекс. Избледен Замор.

Избор на купувачи..