• Неодамнешно
ПАРК Авто Автомобил Чад Магла Светло Фарови Задно Светло Нијанса Винил Филм Лист Налепница Налепница
zoom_in

ПАРК Авто Автомобил Чад Магла Светло Фарови Задно Светло Нијанса Винил Филм Лист Налепница Налепница

DEN 3039.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

краток опис не е достапен Лесниот дизајн на инсталацијата го олеснува отстранувањето без остаток. Филмот е погоден за стандардни е27 фитинзи. Изработен е од квалитетен винил материјал, издржлив за употреба. Должината на овој производ е 60см, а ширината е 30см. Таа е погодна за сите фарови, светла за магла, странични маркери или горниот дел од шофершајбната итн.

Избор на купувачи..