• Неодамнешно
Женски Кошула Фустан Секси Секојдневен Печатени Долги Ракави Кошула Лабава Пресече Макси Фустан Копче Јака
zoom_in

Женски Кошула Фустан Секси Секојдневен Печатени Долги Ракави Кошула Лабава Пресече Макси Фустан Копче Јака

DEN 495.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Нега на облека : Рачно перење одделно во ладна вода/машинско перење со вреќа за перење/закачете суво/не избелувајте/не сушете се. Стил на совпаѓање : можете да одговарате со ѓердан, обетки, накит, високи потпетици, клинови, чанта, кожна чанта или други колекции, создавајќи елегантен изглед.

Избор на купувачи..